• oblasti
  • město
  • termín
Aktivizace seniorů
Kód: 131.17.M082.008.01
01.11.17
Zlín
8 h
Lektor
Mgr. Dagmar Lukešová

Na vysoké škole vystudovala obor speciální pedagogika a andragogika, má kvalifikaci také jako zdravotní sestra. Dlouhodobě pracuje v oblasti sociálních služeb a má několikaleté zkušenosti jako lektorka v kurzech pro pracovníky pomáhajících profesí. Má dlouholeté zkušenosti s přímou prací s cílovou skupinou seniorů – věnovala se práci pečovatelky a zdravotní sestry v domácí péči o seniory, práci terapeutky a sociální pracovnice.

Co mi kurz přinese?
Absolvent je seznámen s významem aktivizace u seniorů, s novými postupy, formami a metodami práce při realizaci kulturně společenských a volnočasových aktivit při práci se seniory.
Anotace kurzu
Jednodenní kurz se zaměřuje na problematiku aktivizace seniorů, představuje nové postupy, formy a metody při aktivizaci seniorů. Klade důraz na význam aktivizace seniorů. Objasňuje základní aktivizační činnosti a kompetence pracovníků při jejich realizaci a možná rizika překročení těchto kompetencí. Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

01.11.17 08:30 - 15:00
Aktivizace seniorů.

Aktivizace seniorů
01.11.17
Marlin s.r.o., Vavrečkova 5262, Zlín 760 01
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 19

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím