• oblasti
  • město
  • termín
Aktivizace seniorů
Kód: 111.17.M246.008.01
13.12.17
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
Absolvent je seznámen s významem aktivizace u seniorů, s novými postupy, formami a metodami práce při realizaci kulturně společenských a volnočasových aktivit při práci se seniory.
Anotace kurzu
Jednodenní kurz se zaměřuje na problematiku aktivizace seniorů, představuje nové postupy, formy a metody při aktivizaci seniorů. Klade důraz na význam aktivizace seniorů. Objasňuje základní aktivizační činnosti a kompetence pracovníků při jejich realizaci a možná rizika překročení těchto kompetencí. Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

13.12.17 08:30 - 15:00
Aktivizace seniorů

Aktivizace seniorů
13.12.17
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 12

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím