• oblasti
  • město
  • termín
Co byste měli v sociálních službách vědět o mozku
Kód: 621.18.M278.008.01
09.11.18
Pardubice
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Na kurzu se srozumitelnou formou dozvíte základní informace o fungování lidského mozku, jak ovlivňuje naše chování, myšlení, paměť, plánování a rozhodování. A jak naše chování ovlivňuje mozek. Jak se mozek vyvíjí a co potřebuje pro svůj zdraví vývoj a fungování. Jaké jsou schopnosti mozku měnit se a vypořádat se s nepříznivými okolnostmi tzv. neuroplasticita. A také jak můžou zaměstnanci sociálních služeb svou činností mozek ovlivnit, např. Jak ovlivňujeme mozek podněty z prostředí. Jak ovlivňujeme mozek při individuálním plánování. Porozumět mozku umožňuje porozumět možnostem rozvoje a rehabilitace.
Anotace kurzu
Současná věda postupně rozkrývá jedno z největších tajemství fungování člověka - lidský mozek. Poznatky o mozku mění způsoby jak pracovat s lidmi. Pokud pracujeme s lidmi, pracujeme i s jejich mozkem. Fungování mozku ovlivňuje fungování člověka. Ať už pracujete s lidmi s poškozením mozku, duševním onemocněním, demencí nebo pomáháte lidem se změnou nepřizpůsobivého životního stylu, v pozadí této práce je vždycky mozek. Porozumět mozku usnadňuje porozumět lidem, jejich potřebám, možnostem i limitům.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.
Přednášky

09.11.18 08:30 - 15:00
Co byste měli v sociálních službách vědět o mozku

Co byste měli v sociálních službách vědět o mozku
09.11.18
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 13

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím