• oblasti
  • město
  • termín
Focusing – využijte moudrost těla ke zvládání života
Kód: 111.18.O893.008.01
16.08.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Focusing je metoda dialogu mezi myslí a tělem, která pomáhá využít moudrost těla ke zvládání života, stresu a emocí. Díky focusingu objevíte moudrost, kterou k vám denně promlouvá vlastní tělo. Naučíte se využít vlastní emoce, vést s nimi dialog. Focusing vás přivede na hranu uvědomění, kde se nachází naše moudrost a tvořivost. Pokud nedosáhneme hrany uvědomění, nepřinášíme do svého života nic nového. Teprve na hraně uvědomění se odehrává změna, objevují se nové myšlenky, nový vhled a porozumění. Kurz je zaměřen prakticky na nácvik techniky focusing a jejího využití v soukromém i pracovním životě.
Anotace kurzu
Zjistíte, co je to focusing a jak funguje. Naučíte se postup šesti kroků focusingu. Naučíte se, jak využít focusing ke zvládání svých emocí a stresu. Naučíte se, jak zlepšit své sebepoznání, sebevědomí a sebedůvěru a jak získat pocit větší životní pohody. Zjistíte, jak můžete využít focusing v osobním i pracovním životě např. ke zvládání vztahů, při rozhodování, při řešení obtížných situací, při řešení problémů.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro zájemce o osobní rozvoj, kteří se chtějí naučit zvládat stres a emoce.
Přednášky

16.08.18 08:30 - 15:00
Focusing – využijte moudrost těla ke zvládání života

Focusing – využijte moudrost těla ke zvládání života
16.08.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
984,- Kč bez DPH
1 190,- Kč s DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím