Kariéra

Spojuje nás důvěra v naše služby a snaha naplnit potřeby klientů minimálně na sto procent. Nebojíme se změn a inovací. Je pro nás důležitá přátelská a otevřená komunikace.

Ať již chcete začít svou kariéru po studiu nebo rozvíjet svou praxi, jste na správném místě - přidejte se k nám.

 AKTUÁLNĚ HLEDÁME:

HLAVNÍ ÚČETNÍ, EKONOM(KA)

Požadujeme:

•    ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,
•    praxi v oblasti účetnictví a ekonomie minimálně 5 let,
•    znalost programu PREMIER systém výhodou,
•    zkušenost s účtováním dotací z operačních programů výhodou,
•    zkušenost s vedením menšího týmu lidí výhodou,
•    orientace v daňové problematice a související legislativě,
•    řidičské oprávnění skupiny B,
•    zdravotní způsobilost,
•    trestní bezúhonnost,
•    ovládání PC, MS OFFICE samozřejmostí (zejména Word, Excel, Outlook, Power Point),
•    samostatnost, preciznost, flexibilitu, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým, schopnost vyhodnocovat a analyzovat výsledky a podávat návrhy řešení.

Náplň práce:

•    provádění finančních a účetních operací v organizaci,
•    kompletní zodpovědnost za vedení účetnictví a ekonomického týmu,
•    kontrola hospodaření a sledování vývoje,
•    zpracovávání finančních plánů,
•    zpracování výstupů controllingu a údajů o hospodaření, výročních zpráv, daňových přiznání (DPH, daň z nemovitosti, DPFO, DPPO),
•    zajišťování agendy správy dotací nebo jiných účelově vázaných prostředků,
•    vkládání a práce s daty v rámci CRM systému,
•    zpracovávání statistik, přehledů apod.

Nabízíme:

•    perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve společnosti zabývající se vzděláváním od roku 1994,
•    mzdu dle dosažené praxe 30 000 – 38 000 Kč,
•    místo výkonu práce Uherské Hradiště
•    manažerský mobilní telefon, notebook,
•    zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další benefity.

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte prosím do 14.7.2017 na e-mail: kubickova@marlin.eu  Ing. Marcela Kubíčková, ředitelka vzdělávání,

ODBORNÝ PRACOVNÍK VZDĚLÁVÁNÍ/LEKTOR – Brno (nástup od 1. 8. 2017), úvazek 1,00

Požadavky:

•    VŠ vzdělání, humanitní směr výhodou
•    Výborné organizační a komunikační dovednosti
•    Znalost práce na PC na vysoké úrovni (zejména Excel, Word, Outlook, Power Point)
•    Samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
•    Schopnost pracovat v týmu

Výhodou:

•    Vzdělání v sociální oblasti
•    Praxe na obdobné pozici
•    ŘP sk. B
•    Lektorské zkušenosti

•    administrativní činnost – vedení standardizované dokumentace kurzů, včetně elektronického zpracování dat v rámci interního informačního systému
•    lektorská a poradenská činnost -  zejména v oblasti motivace a poradenství v oblasti trhu práce, kariérového poradenství, vyhledávání zaměstnání apod.
•    komunikace se zákazníky, organizace firemního školení, aktivní nabízení vzdělávacích kurzů
•    organizace, plánování harmonogramu kurzů, nasmlouvávání lektorů
•    jedná se o každodenní práci s lidmi, je nutné mít k lidem pozitivní a empatický vztah

Pracoviště: MARLIN, s.r.o., Brno, Křenová 52

Nástupní plat: 18 tis. Kč, možnost odměn v závislosti na výkonu zaměstnance, firemní telefon, zvýhodněné telefonní paušály i pro rodinné příslušníky a další firemní benefity

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte prosím do 14.7.2017 na e-mail: kubickova@marlin.eu - Ing. Marcela Kubíčková, ředitelka vzdělávání