• oblasti
  • město
  • termín
MS Project - praktické příklady pro život projekťáka I
Kód: 111.18.C996.004.01
10.05.18
Uherské Hradiště
4 h
Lektor
Ing. Kateřina Bočková Ph.D., MBA

Projektová manažerka, pedagožka a lektorka. Svoji praktickou, vědeckovýzkumnou, pedagogickou a publikační činnost zaměřuje na ekonomicko - manažerskou oblast s důrazem na projektové řízení. Je autorkou mnoha článků a publikací z oblasti projektového řízení, stejně tak několika významných knih. Absolventka Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně, obor Ekonomika a řízení stavebnictví. V rámci postgraduálního studia na téže fakultě se zaměřovala na aplikaci projektového řízení. Titul MBA získala v oboru Projektové řízení a plánování na Business Institutu v Praze. Pracuje na Vysoké škole DTI v Dubnici nad Váhom, jako zástupce vedoucího Katedry managementu a ekonomie. Současně je ředitelkou European School of Business and Management v Praze, přednáší v bakalářských, magisterských a MBA programech doma i v zahraničí.

Projektové řízení

Co mi kurz přinese?
MS Project Vám představíme jako efektivní nástroj ke zjednodušení pracovního života.
Práce v MS Project se stává standardním požadavkem doby. Po zvládnutí několika kroků se Vám MS Project zalíbí, jedná se o jednoduchý a průhledný systém založený na obyčejném selském rozumu.
Kurz Vám umožní ihned zvládnout v MS Project ve verzi 2010 jednoduché projekty s využitím případových studií.
Většina projektů se pohybuje v idylickém prostředí, kde se řeší jen úkoly v čase, občas přibudou náklady. Za těchto podmínek je MS Project snadný a v rámci kurzu MS Project - praktické příklady pro život projekťáka I, ho zvládne každý.
Zpracováním krátkých případových studií v rámci kurzu se naučíte základní techniky práce s MS Project jako jsou práce s úkoly, kalendářem a náklady. Naučíte se sledovat průběh realizace projektu.
MS Project je dostupným nástrojem pro zjednodušení života projektového manažera nebo člena projektového týmu, jehož cílem je se bez velkého učení naučit plánovat projekty. Díky případovým studiím si rychle osvojí efektivní a systematický způsob plánování.
Anotace kurzu
Základní techniky práce s MS Project:
– Základní úkony v MS Project
– Procvičení práce s úkoly
– Projekt plánovaný s pevným začátkem a koncem
– Práce s kalendářem
– Práce s náklady
– Sledování průběhu realizace projektu, bez zdrojů
Pro koho je kurz určen?
Pro zkušené projektové manažery, či členy projektových týmů nebo všechny ty, kteří mají ambice pracovat na projektových pozicích a chtějí se naučit základní techniky práce s MS Project pro usnadnění života v kontextu plánovacích procesů projektu. Předpokládá se pouze základní znalost práce s Excelem, nepředpokládají se hlubší znalosti projektového řízení, ani ovládání programu MS Project.

Maximální počet účastníků: 15

!!!NOVINKA!!!
Sleva pro studenty 50 %
Při objednávce kurzu pro min. 2 osoby sleva 50 % pro druhého a každého dalšího účastníka
Přednášky

10.05.18 09:00 - 14:00
9.00 – 11.30 výuka, 11.30 – 12.00 oběd, 12.00-14.00 výuka. Občerstvení zahrnuto v ceně.

MS Project - praktické příklady pro život projekťáka I
10.05.18
MARLIN, s. r.o., Města Mayen 1536, 686 01 Uherské Hradiště
1 500,- Kč bez DPH
1 815,- Kč s DPH
Počet volných míst: 10

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím