• oblasti
  • město
  • termín
Nenechte se vytočit – zvládání stresu v komunikaci
Kód: 111.18.O894.008.01
23.08.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Na kurzu se naučíte, jak zvládat stres v komunikaci a jak ho využít k lepšímu sebeprosazení a k budování dobrých vztahů. Zjistíte, jak zvládnout konfliktní situace v komunikaci v pracovním i osobním životě, s dospělými i s dětmi. Poznáte, jak komunikací ovlivnit mozek druhého člověka. Naučíte se využívat konfliktů v komunikaci k vlastnímu růstu a k rozvoji těch druhých.
Anotace kurzu
Nedaří se vám zvládat stres v komunikaci? Unavují vás střety s druhými. Věčné dohadování s dětmi, partnerem, klienty či kolegy v práci? Chcete umět zachovat chladnou hlavu? Nenechejte se vytočit a naučte se náročné situace v komunikaci zvládat k vlastnímu prospěchu a k růstu sebe i druhých.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro zájemce o osobní rozvoj, kteří se chtějí naučit zvládat stres a emoce.
Přednášky

23.08.18 08:30 - 15:00
Nenechte se vytočit – zvládání stresu v komunikaci

Nenechte se vytočit – zvládání stresu v komunikaci
23.08.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
984,- Kč bez DPH
1 190,- Kč s DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím