• oblasti
  • město
  • termín
Přehled dávek sociálního zabezpečení
Kód: 821.17.M160.008.01
05.12.17
Hradec Králové
8 h
Lektor
Mgr. Dagmar Ducháčková

Na vysoké škole vystudovala obor sociální a charitativní práce a na magisterském stupni studia obor sociální politika sociální práce se zaměřením na personální řízení. Dlouhodobě se věnuje odborné práci v sociální oblasti, nyní působí jako vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, metodik/vzdělavatel komunitního plánování pro Pardubický kraj, lektor dalšího vzdělávání, supervizor procesu komunitního plánování.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice dávek sociálního zabezpečení. Absolvet dovede popsat systém sociálního zabezpečení v ČR. Absolvent dovede vyjmenovat a charakterizovat dávky sociálního zabezpečení. Absolvet je ochoten zapojit se do řešení modelových situací.
Anotace kurzu
V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni s problematikou dávek sociálního zabezpečení. V první části je účastníkům představen systém sociálního zabezpečení v ČR, dále jsou podrobně vysvětleny dávky sociálního zabezpečení. V poslední části kurzu jsou probírány kazuistiky a řešeny příklady životních situací z praxe.
Max. 25 účastníků.
Pro koho je kurz určen?
Pro sociální pracovníky a vedoucí pracovníky.
Přednášky

05.12.17 08:30 - 15:00
Přehled dávek sociálního zabezpečení

Přehled dávek sociálního zabezpečení
05.12.17
Marlin s.r.o., Hradec Králové
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 15

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím