• oblasti
  • město
  • termín
Prevence syndromu vyhoření v praxi pomáhajících pracovníků
Kód: 131.17.M173.008.01
12.12.17
Zlín
8 h
Lektor
Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice prevence syndromu vyhoření v praxi pomáhajících pracovníků. Absolvent dovede charakterizovat příčiny stresu v profesi pomáhajících pracovníků, popsat fáze vývoje syndromu vyhoření a na příkladech uvést dopady na práci s klientem. Absolvent se zapojí do nácviku technik prevence syndromu vyhoření.
Anotace kurzu
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni s problematikou prevence syndromu vyhoření v praxi pomáhajících pracovníků. Kurz se věnuje krátkému teoretickému vymezení stresu a syndromu vyhoření v pomáhajících profesích. Stěžejní část kurzu se zaměřuje na prevenci a intervenci syndromu vyhoření v praxi. Jde o nácvik relaxačních technik, technik práce se stresem, metod bleskové relaxace jako první pomoci a technik pro akutní stresové situace. Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

12.12.17 08:30 - 15:00
Prevence syndromu vyhoření v praxi pomáhajících pracovníků.

Prevence syndromu vyhoření v praxi pomáhajících pracovníků
12.12.17
Marlin s.r.o., Vavrečkova 5262, Zlín 760 01
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 19

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím