• oblasti
  • město
  • termín
Straší vás stres? Dejte se do pohody a naučte se relaxovat
Kód: 111.18.O891.008.01
02.08.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Dozvíte se, jak funguje stres a co můžete udělat pro jeho zvládání. Naučíte se praktické postupy jak zvládat stres a jak budovat opory ke zvládání nároků života. Zjistíte jak využít stresu ke svému růstu. Prakticky si vyzkoušíte antistresová cvičení, autogenní trénink, svalově progresivní relaxaci a další účinné krátké relaxace. Ke každému cvičení si odnesete návod na jeho další procvičování.
Anotace kurzu
Stres nás provází každý den jak v práci, tak v osobním životě. Narušuje naši tělesnou i duševní pohodu a ohrožuje naše zdraví. Když umíme se stresem zacházet, může nás naopak posílit a přispět k našemu sebepoznání a osobnostnímu růstu. Přijďte na náš kurz a naučte se zvládat stres a relaxovat.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro zájemce o osobní rozvoj, kteří se chtějí naučit zvládat stres a emoce.
Přednášky

02.08.18 08:30 - 15:00
Straší vás stres? Dejte se do pohody a naučte se relaxovat

Straší vás stres? Dejte se do pohody a naučte se relaxovat
02.08.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
984,- Kč bez DPH
1 190,- Kč s DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím