• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do arteterapie a jejího využití v sociálních službách
Kód: 241.17.M087.008.01
11.12.17
Brno
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
Absolvent dokáže vysvětlit co je arteterapie, její význam a uvést příklady jejího využití při práci s klientem sociálních služeb.
Anotace kurzu
Co je to arteterapie
Úvod do problematiky, vymezení základních pojmů, význam arteterapie a její formy.
Arteterapeutické metody
Využití arteterapie v práci s klientem
Max. 25 účastníků.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky, odbornou pomoc pečujících a vedoucí pracovníky.
Přednášky

11.12.17 08:30 - 15:00
Úvod do arteterapie a jejího využití v sociálních službách

Úvod do arteterapie a jejího využití v sociálních službách
11.12.17
Marlin s.r.o., Křenová 52, 602 00 Brno
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 18

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím