• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do dramaterapie a jejího využití v sociálních službách
Kód: 111.18.M283.008.01
07.11.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Mgr. Michaela Hubíková

Vedoucí centra sociální rehabilitace pro lidi s duševním onemocněním a spoluzakladatelka svépomocné skupiny pro osoby s duševním onemocněním a jejich blízké. Má bohaté zkušenosti z praxe s cílovou skupinou lidé s duševním onemocněním. Ve své práci se věnuje individuálnímu plánování s uživateli a jejich podpoře při naplňování jejich potřeb, krizové intervenci a spolupodílení se na řešení tíživé životní situace uživatelů. Vede individuální rozhovory s uživateli v běžném soc. prostředí. Působí i jako kooterapeut v rámci komunikační skupiny pro uživatele služby. Vystudovala obor Speciální pedagogika – dramaterapie na UPOL Olomouc, proto se také zabývá pořádáním workshopů dramaterapie pro veřejnost i sociální pracovníky.

Co mi kurz přinese?
Naučíte se pomocí praktických ukázek vybrané metody dramaterapie, které lze využívat při své praxi s klienty sociálních služeb.
Anotace kurzu
Jednodenní kurz se zaměřuje na metody dramaterapie, která slouží k rozvoji empatie, kreativity a k tělesné aktivaci u klientů v oblasti sociálních služeb. Věnuje se metodě dramaterapie obecně, vysvětluje její aplikaci u jednotlivých klientů, seznamuje s průběhem dramaterapie.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz slouží jako seznámení s metodou dramaterapie pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a neformální pečovatele.
Přednášky

07.11.18 08:30 - 15:00
Úvod do dramaterapie a jejího využití v sociálních službách

Úvod do dramaterapie a jejího využití v sociálních službách
07.11.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím