• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do na člověka zaměřené sociální rehabilitace
Kód: 241.18.M257.008.02
06.11.18
Brno
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Účastníci se na kurzu seznámí se základními principy, teoriemi a aplikacemi na člověka zaměřené sociální rehabilitace. Seznámí se s principy myšlení zaměřeného na člověka. Seznámí se se základními principy doprovázení změny a základy na člověka zaměřeného plánování.
Anotace kurzu
Kurz seznamuje se základy využití přístupu zaměřeného na člověka v sociální rehabilitaci. Na člověka zaměřený přístup staví na hlubokém porozumění člověku, tomu, co je pro něj důležité a jaké má možnosti. Cílem na člověka zaměřené sociální rehabilitace je umožnit člověku, aby mohl sám co nejvíce řídit svůj život, aby si uměl pojmenovat, jakým způsobem chce žít, umožnit mu získat k tomu schopnosti a zdroje, usnadnit mu dosažení požadované změny a zastávat pro něj důležité role v životě, a to společně s osobami, kterým na člověku záleží.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je vhodný pro všechny osoby zapojené do procesu sociální rehabilitace zejména: sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách, neformální pečovatelé. Je vhodné, aby kurz absolvovali i vedoucí pracovníci a mohli řídit sociální službu s ohledem na základní principy na člověka zaměřené sociální rehabilitace.
Přednášky

06.11.18 08:30 - 15:00
Úvod do na člověka zaměřené sociální rehabilitace

Úvod do na člověka zaměřené sociální rehabilitace
06.11.18
Marlin s.r.o., Křenová 52, 602 00 Brno
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 14

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím