• oblasti
  • město
  • termín

Nejste si jisti, že objednávka proběhla v pořádku?

Pište objednávky na email: cerna@marlin.eu
Volejte na tel.: 773 300 990

Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích
Kód: 111.19.M200.008.01
09.10.19
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
Jednodenní kurz se zabývá tématem reminiscence, jejími zásadami, principy a postupy. Poskytuje základní přehled v problematice a seznamuje účastníky se základními možnostmi využití reminiscence při práci se seniory i s mírou kompetencí pro realizaci reminiscenční terapie.
Anotace kurzu
Vzpomínky jsou důležitou součástí lidské osobnosti a mají svůj význam v každém období vývoje jedince. Všichni rádi vzpomínáme a prožíváme události, které pro nás byly významné. Každý jedinec je tvůrcem svého vlastního příběhu, a to ho tvoří jedinečným a individuálním. Málo kdy si uvědomujeme, že právě senioři mají svůj životní příběh nejobsáhlejší. Práce se vzpomínkami resp. reminiscence je jednou z metod práce se seniory. Vzpomínání na příjemné události z minulosti může pomoci seniorovi lépe se adaptovat na stáří a zlepšit tak kvalitu jeho života. Pracovníkům reminiscence napomáhá k lepšímu pochopení osobnosti seniora a upevnění vztahu mezi seniorem a pracovníkem, může sloužit k mapování potřeb seniora a smysluplnějšímu plánování služby.

Maximální počet účastníků: 20 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách i pro neformální pečovatele.
Přednášky

09.10.19 08:30 - 15:00
Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích

Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích
09.10.19
Marlin, s.r.o., Města Mayen 1536, 686 01 Uherské Hradiště
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 25

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím