• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích
Kód: 621.17.M200.008.01
04.12.17
Pardubice
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice práce s emocemi. Absolvent dovede vysvětlit význam práce s emocemi při práci v pomáhající profesi. Absolvent dovede na příkladu popsat, jak porozumět emocím vlastním i klientovým a uvede příklady možných vlivů na emoce. Absolvent shrne možnosti dosažení emoční stability. Absolvent vysvětlí hranice odpovědnosti v pomáhající profesi. Absolvent popíše využití emocí při zvládání konfliktních situací.
Anotace kurzu
Jednodenní kurz se seznamuje s problematikou práce s emocemi v pomáhajících profesích. Zaměřuje se na efektivní využití práce s emocemi při práci s klientem. Kurz se věnuje stabilitě emocí, vnitřnímu postoji k emocím a hranici odpovědnosti a jak využít emoce při zvládání konfliktních situací.
Max. 25 účastníků.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, sociální prácovníky, odbornou podporu pečujících a vedoucí pracovníky.
Přednášky

04.12.17 08:30 - 15:00
Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích

Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích
04.12.17
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 12

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím