• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do preterapie a jejího využití v sociálních službách
Kód: 241.17.M171.008.01
07.12.17
Brno
8 h
Lektor
Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice preterapie a jejího využití v rámci poskytování sociální služby. Absolvent dovede charakterizovat základy přístupu zaměřeného na člověka, podstatu preterapie a cílovou skupinu, kde je možné preterapii v praxi využít. Absolvent uvede příklady využití preterapie při zvládání tzv. problémového chování. Absolvent je ochoten zapojit se do diskusí a nácviku preterapeutických kontaktních reflexí.
Anotace kurzu
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách pracujících ve službách sociální péče. V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni s problematikou preterapie a jejího využití v rámci poskytování sociální služby. Kurz se věnuje základům přístupu zaměřeného na člověka, podstatě preterapie, charakteristice lidí, pro které je preterapie určena, využití preterapie při zvládání tzv. problémového chování. Pro usnadnění uplatnění poznatků v praxi účastníků se část kurzu zaměřuje na praktický nácvik preterapeutických kontaktních reflexí.
Max. 25 účastníků.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a vedoucí pracovníky.
Přednášky

07.12.17 08:30 - 15:00
Úvod do preterapie a jejího využití v sociálních službách

Úvod do preterapie a jejího využití v sociálních službách
07.12.17
Marlin s.r.o., Křenová 52, 602 00 Brno
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 17

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím