• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do problematiky domácího násilí
Kód: 241.17.M135.008.01
23.11.17
Brno
8 h
Lektor
Mgr. Dagmar Lukešová

Na vysoké škole vystudovala obor speciální pedagogika a andragogika, má kvalifikaci také jako zdravotní sestra. Dlouhodobě pracuje v oblasti sociálních služeb a má několikaleté zkušenosti jako lektorka v kurzech pro pracovníky pomáhajících profesí. Má dlouholeté zkušenosti s přímou prací s cílovou skupinou seniorů – věnovala se práci pečovatelky a zdravotní sestry v domácí péči o seniory, práci terapeutky a sociální pracovnice.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice domácího násilí. Absolvent dovede vymezit co je a co není domácí násilí. Absolvent dovede popsat projevy domácího násilí a uvést možnosti práce s oběťmi domácího násilí. Absolvent dovede charakterizovat možnosti prevence a další terapie či jiné pomoci obětem domácího násilí.
Anotace kurzu
Kurz je určen pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni s problematikou domácího násilí. Kurz se věnuje vymezení domácího násilí, účastníci jsou seznámeni s projevy domácího násilí, možnosti práce s oběťmi domácího násilí a možnostmi prevence a další terapie či jiné pomoci obětem domácího násilí.
Max. 25 účastníků.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a vedoucí pracovníky.
Přednášky

23.11.17 08:30 - 15:00
Úvod do problematiky domácího násilí

Úvod do problematiky domácího násilí
23.11.17
Marlin s.r.o., Křenová 52, 602 00 Brno
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 18

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím