• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do problematiky role klíčového pracovníka
Kód: 621.17.M140.008.02
02.11.17
Pardubice
8 h
Lektor
Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice výkonu pozice klíčového pracovníka. Absolvent se orientuje v související legislativě. Absolvent dokáže vymezit klíčového pracovníka - jeho roli v rámci individuálního plánování, jeho práva a povinnosti. Absolvent dokáže uvést a charakterizovat metody práce s uživatelem sociálních služeb.
Anotace kurzu
V rámci jednodenního kurzu se účastníci seznámí s aktuální platnou legislativou související s prací klíčového pracovníka a individuálním plánováním, s rolí klíčového pracovníka, včetně jeho práv a povinností. Kurz se věnuje také metodám práce v rámci individuálního plánování, včetně jejich praktického nácviku. Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách a sociální pracovníky.
Přednášky

02.11.17 08:30 - 15:00
Úvod do problematiky role klíčového pracovníka

Úvod do problematiky role klíčového pracovníka
02.11.17
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 9

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím