• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do účinné motivace klienta jako základního předpokladu změny
Kód: 821.17.M144.008.01
23.11.17
Hradec Králové
8 h
Lektor
Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice motivace klienta jako základního předpokladu změny. Absolvent dovede popsat předpoklady ke změně. Absolvent dovede charakterizovat motivační rozhovor a možnosti jeho využití. Absolvent dovede popsat realizaci změny a možné překážky.
Anotace kurzu
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni s problematikou motivace klienta a metodou motivačních rozhovorů. Kurz se věnuje předpokladům změny, motivačním rozhovorům a práci s klientem v rámci motivačních rozhovorů.
Max. počet účastníků 25.
Pro koho je kurz určen?
Pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.
Přednášky

23.11.17 09:00 - 15:30
Úvod do účinné motivace klienta jako základního předpokladu změny

Úvod do účinné motivace klienta jako základního předpokladu změny
23.11.17
Marlin s.r.o., Hradec Králové
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 13

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím