• oblasti
  • město
  • termín

Nejste si jisti, že objednávka proběhla v pořádku?

Pište objednávky na email: cerna@marlin.eu
Volejte na tel.: 773 300 990

WORK LIFE BALANCE pro pomáhající pracovníky
Kód: 621.19.M081.008.01
09.12.19
Pardubice
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
Jednodenní kurz poskytuje základní úvod do problematiky WORK LIFE BALANCE. Účastníci jsou seznámeni se základními postupy a principy a možnostmi využití WORK LIFE BALANCE pro prevenci syndromu vyhoření při výkonu profese pomáhajícího pracovníka.
Anotace kurzu
Pomáhající profese v sobě nese nejen fyzickou zátěž ale i zátěž psychickou. Starosti a problémy spojené s výkonem povolání pomáhajícího pracovníka mohou narušovat osobní život pracovníků a zpátky se tak promítat opět do pracovního života. Jak tedy nalézt rovnováhu? WORK LIFE BALANCE se zabývá slaďováním osobního a pracovního života a vytvořením rovnováhy mezi těmito póly. Učí jedince stanovovat priority a potřeby a odhalovat zdroje vlastní energie potřebné k dosažení rovnováhy. WORK LIFE BALANCE se při výkonu profese pomáhajícího pracovníka může stát jedním z účinných nástrojů pro prevenci syndromu vyhoření.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, vedoucím pracovníkům a dalším pomáhajícím pracovníkům.
Přednášky

09.12.19 08:30 - 15:00
WORK LIFE BALANCE pro pomáhající pracovníky

WORK LIFE BALANCE pro pomáhající pracovníky
09.12.19
Marlin, s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím