• oblasti
  • město
  • termín
Základy aktivního naslouchání při vedení rozhovoru
Kód: 131.17.M220.008.01
30.11.17
Zlín
8 h
Lektor
Mgr. et Mgr. Lenka Javůrková

Na vysoké škole vystudovala obor sociální práce a sociální pedagogika, dále doplňkové pedagogické studium – pedagogika a psychologie. Dlouhodobě se věnuje lektorské a poradenské činnosti v sociální oblasti, ve vzdělávání dospělých, působila mimo jiné jako lektorka na Univerzitě třetího věku Hradec Králové. Absolvovala řadu odborných vzdělávacích programů, včetně kurzu Znakové řeči a semináře supervize. Má bohaté zkušenosti v přímé práci s klienty v různorodých organizací poskytujících sociální služby (např. domovy pro seniory, domov na půli cesty, občanské sdružení pro pomoc nezaměstnaným ad.)

Co mi kurz přinese?
Absolvent má obnoveny a prohloubeny znalosti a dovednosti v oblasti aktivního naslouchání a efektivní komunikace s uživatelem sociální služby. Absolvent se orientuje v problematice aktivního naslouchání. Absolvent dovede popsat vlastní model komunikace, je ochoten jej reflektovat a uvažovat o změnách. Absolvent vyjmenuje a popíše techniky aktivního naslouchání. Absolvent se aktivně zapojí do nácviku technik aktivního naslouchání.
Anotace kurzu
Jednodenní kurz se zaměřuje na rozvoj dovednosti aktivního naslouchání. První část kurzu se věnuje seznámení s vlastním modelem komunikace a teoretickému rámci aktivního naslouchání (techniky, využití, práce s emocemi…). Druhá část kurzu se zaměřuje na aplikaci aktivního naslouchání do přímé práce s uživatelem sociální služby formou praktického nácviku technik aktivního naslouchání v rámci modelových situací. Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky, pro vedoucí pracovníky sociálních služeb a pro pečující osoby.
Přednášky

30.11.17 08:30 - 15:00
Základy aktivního naslouchání při vedení rozhovoru.

Základy aktivního naslouchání při vedení rozhovoru
30.11.17
Marlin s.r.o., Vavrečkova 5262, Zlín 760 01
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím