• oblasti
  • město
  • termín
Základy internetu
Kód: 111.17.C001.004.05
09.11.17
Uherské Hradiště
4 h
Lektor
Ing. Vítězslav Šulc

Jako lektor v oblasti vzdělávání dospělých působí 15 let. Specializuje se především na počítačové kurzy.

Co mi kurz přinese?
Klienti se naučí orientovat v prostředí internetu – vyhledat užitečné informace, které mu pomohou (zjednoduší) vyřešit každodenní životní situace – jako např. jízdní řády, zprávy o počasí, kulturní přehledy, kontakty na lékaře, recepty, televizní program a samozřejmě zprávy z domova i ze světa.

Naučíte se, jak nakupovat po Internetu – v tzv. „e-shopech“, internetových obchodech, kde v dnešní době už můžete koupit téměř vše. Máte-li takové zdravotní potíže, že si nemůžete sami zařídit ani běžný nákup, můžete si jej u některých obchodů objednat elektronicky s dodáním až do domu.
Anotace kurzu
Užitečné weby na internetu mohou absolventovi kurzu velmi usnadnit život – najdete zde během chvíle potřebné informace, rady, budete v užším kontaktu s rodinou a přáteli a stanete se aktivní součástí dnešní technologicky velmi vyspělé společnosti.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen všem zájemcům se základní znalostí ovládání PC a Internetu.
Přednášky

23.11.17 15:30 - 19:30
Internet nám pomáhá být informovanými, začlenit se do společnosti nebo může být každodenním rádcem jak v zájmové tak odborné činnosti. Přináší důležité informace a zdroje, které nám pomáhají zůstávat v aktuálním dění. Kurz základy internetu je určený jako úvodní kurz práce s internetovými stránkami.

Základy internetu
09.11.17
MARLIN, s.r.o., Města Mayen 1536, 686 01 Uherské Hradiště
700,- Kč bez DPH
847,- Kč s DPH
Počet volných míst: 15

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím