• oblasti
  • město
  • termín
Základy komunikace s klientem s agresí v chování – de-eskalace a prevence
Kód: 621.18.M181.008.01
16.05.18
Pardubice
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni se základy komunikace s klientem s agresí v chování – de-eskalací a prevencí. Absolvent dovede vyjmenovat příčiny vzniku agresivního chování u klienta a uvést příklady spouštěčů agresivního chování. Je seznámen s technikami zvládání agrese klienta, které vedou k de-eskalaci.
Anotace kurzu
První část kurzu se věnuje výskytu agresivního chování u klienta sociálních služeb (příčiny vzniku agresivního chování u klienta, průběh agresivního chování z hlediska času a intenzity) a de-eskalaci agrese (techniky zvládání agrese klienta). Pro usnadnění uplatnění poznatků se druhá část kurzu věnuje praktickému nácviku technik komunikace s klientem s agresí v chování.
Maximální počet účastníků: 20 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.
Přednášky

16.05.18 08:30 - 15:00
Základy komunikace s klientem s agresí v chování - de-eskalace a prevence

Základy komunikace s klientem s agresí v chování – de-eskalace a prevence
16.05.18
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 8

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím