• oblasti
  • město
  • termín
Základy první pomoci v rámci poskytování sociální služby
Kód: 111.18.M184.008.01
02.03.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Mgr. Barbora Váverková

Vystudovala obor Učitelství odborných předmětů pro Střední zdravotnické školy na Univerzitě Palackého v Olomouci. Působila jako odborná učitelka na SZŠ a VZŠ Zlín, kde vyučovala zejména praktické předměty Ošetřovatelství, První pomoc a Ošetřování nemocných v praxi. Ve Velké Británii se několik let věnovala práci v sociálních službách, konkrétně práci s klienty s autismem, epilepsií, zdravotním postižením a se seniory. V rámci svého působení pracovala také na vedoucí pozici a zaměřila se na tvorbu Individuálních plánů klientů a Dlouhodobý rozvoj vzdělávání pracovníků v sociálních službách. V rámci své profese na Univerzitě Tomáše Bati se účastnila několik zahraničních vzdělávacích projektů a několikrát prezentovala v zahraničí (Finsko, Velká Británie, Belgie) Ve společnosti MARLIN působí od roku 2009 jako odborný lektor pro oblast zdravotních a sociálních služeb, specialista na Evropský certifikát v sociální péči (ECC) a pracovník vzdělávání pro nezaměstnané.

Co mi kurz přinese?
V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni se základy první pomoci v rámci poskytování sociální služby.
Anotace kurzu
Kurz se věnuje zasazení první pomoci do kontextu poskytování sociální služby, vymezení záchranného systému a zásad bezpečnosti, poskytnutí první pomoci při stavech bezprostředního ohrožení života, u úrazových stavů, neúrazových stavů a náhle vzniklých poruch chování u uživatelů sociální služby.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.
Přednášky

02.03.18 08:30 - 15:00
Základy první pomoci v rámci poskytování sociální služby

Základy první pomoci v rámci poskytování sociální služby
02.03.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím