• oblasti
  • město
  • termín
Základy sebepoznání a sebereflexe jako součásti práce v sociální oblasti
Kód: 411.17.M164.008.01
07.12.17
Olomouc
8 h
Lektor
Mgr. et Mgr. Lenka Javůrková

Na vysoké škole vystudovala obor sociální práce a sociální pedagogika, dále doplňkové pedagogické studium – pedagogika a psychologie. Dlouhodobě se věnuje lektorské a poradenské činnosti v sociální oblasti, ve vzdělávání dospělých, působila mimo jiné jako lektorka na Univerzitě třetího věku Hradec Králové. Absolvovala řadu odborných vzdělávacích programů, včetně kurzu Znakové řeči a semináře supervize. Má bohaté zkušenosti v přímé práci s klienty v různorodých organizací poskytujících sociální služby (např. domovy pro seniory, domov na půli cesty, občanské sdružení pro pomoc nezaměstnaným ad.)

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice sebepoznání a sebereflexe jako součásti práce v sociální oblasti. Absolvent dovede vysvětlit význam sebepoznání a sebereflexe v práci pomáhajícího pracovníka a jejich vliv na práci s uživatelem sociální služby. Absolvent dovede charakterizovat metody sebepoznání a aktivně se zapojí do jejich praktického nácviku. Absolvent dovede vysvětlit vliv plánování osobního rozvoje na kvalitu poskytované sociální služby.
Anotace kurzu
V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni se základy sebepoznání a sebereflexe jako součásti práce v sociální oblasti. Kurz se věnuje vysvětlení významu sebepoznání a sebereflexe v práci pomáhajícího pracovníka a významu pro práci s uživatelem sociální služby. Dále se kurz zaměřuje na teoretické uvedení do interaktivních metod sebepoznání, na něž navazují čtyři vyučovací hodiny praktického nácviku technik sebepoznání a sebereflexe. Poslední část kurzu se věnuje úvodu do plánování osobního rozvoje jako součásti poskytování kvalitní sociální služby.
Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

07.12.17 08:30 - 15:00
Základy sebepoznání a sebereflexe jako součásti práce v sociální oblasti

Základy sebepoznání a sebereflexe jako součásti práce v sociální oblasti
07.12.17
Marlin s.r.o., Stupkova 413 1a, 779 00 Olomouc
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 14

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím