• oblasti
  • město
  • termín
Základy vedení a motivace zaměstnanců v sociálních službách
Kód: 111.18.M163.008.01
05.12.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
PhDr. Dagmar Úlehlová

Lektorka má mnohaletou praxi v oblasti zdravotnictví, školství a sociálních službách na pozicích odborně specializovaných i manažerských, zkušenosti s vedením týmů pracovníků. Od roku 1997 uplatňuje své zkušenosti pedagoga, psychologa a manažera také v podnikatelské sféře. Vede tréninky, individuální konzultace a koučink pro manažery. Od roku 1999 se angažuje jako lektorka v rámci vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví, školství a v sociálních službách, přednáším na Masarykově univerzitě v Brně. Supervize pro pracovníky v sociálních službách poskytuje od roku 2003. Vystudovala zdravotnickou školu a speciální pedagogiku a psychologii.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice hodnocení a motivace zaměstnanců v sociálních službách. Absolvent dovede popsat význam hodnocení a jeho proces. Absolvent dovede vysvětlit motivační způsob vedení lidí a vyjmenovat demotivační činitele.
Anotace kurzu
V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni se základy hodnocení zaměstnanců v sociálních službách – s významem hodnocení v sociálních službách, zásadami pro přípravu a vedení hodnotících pohovorů, strukturou hodnotících pohovorů a kritérii hodnocení. Druhá část kurzu se věnuje motivačnímu způsobu vedení lidí v sociálních službách – faktorům ovlivňujícím pracovní motivaci, nejčastějším demotivačním činitelům v pomáhajících profesích.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

05.12.18 08:30 - 15:00
Základy vedení a motivace zaměstnanců v sociálních službách

Základy vedení a motivace zaměstnanců v sociálních službách
05.12.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím