• oblasti
  • město
  • termín
Efektivní komunikace s klientem v nepříznivé sociální situaci - 2denní
Kód: 111.17.M227.016.01
15.11.17
Uherské Hradiště
16 h
Lektor
Mgr. Jitka Reitterová

Na vysoké škole vystudovala obor psychologie. Má bohatou praxi jako psycholog (cca 12 let). Jako odborný lektor vzdělávání dospělých a trenér působí od roku 2003, se zaměřením na měkké dovednosti, manažerské dovednosti, motivační kurzy, bilanční diagnostiku, komunikaci, stres, konflikt a další.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v procesu komunikace s klientem v nepříznivé sociální situaci. Absolvent umí reflektovat proces komunikace s klientem. Absolvent umí navázat kontakt s klientem a pracovat se vztahem v komunikaci. Absolvent umí využít techniky aktivního naslouchání a reflektování klientovy situace. Absolvent umí využít komunikačních technik při řešení nepříznivé sociální situace klienta. Absolvent umí využít komunikačních technik k vyjasnění spolupráce s klientem.
Anotace kurzu
Dvoudenní kurz se zaměřuje na problematiku efektivní komunikace v sociální práci. První den je věnován principům efektivní komunikace, jednotlivým prvkům verbální a neverbální komunikace a sebeuvědomění vlastních modelů komunikace. Druhý den je zaměřen na formy distanční komunikace a zásady aktivního naslouchání včetně možnosti zlepšení vlastních dovedností při aktivním naslouchání. V rámci druhého dne se účastníci kurzu učí umění vést rozhovor s různými typy klientů. Podstatná část je věnována rozboru modelových situací a příkladů z praxe včetně vlastního nácviku v rámci hraní rolí a nácviku ve dvojících. Maximální počet účastníků 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky a pracovníky na úřadech.
Přednášky

15.11.17 08:30 - 15:00
Efektivní komunikace s klientem v nepříznivé sociální situaci.

16.11.17 08:30 - 15:00
Efektivní komunikace s klientem v nepříznivé sociální situaci.

Efektivní komunikace s klientem v nepříznivé sociální situaci - 2denní
15.11.17
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
2 180,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 19

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím