• oblasti
  • město
  • termín

Nejste si jisti, že objednávka proběhla v pořádku?

Pište objednávky na email: cerna@marlin.eu
Volejte na tel.: 773 300 990

Mindfulness ke zvládání stresu a emocí 1
Kód: 621.19.M249.008.01
12.12.19
Pardubice
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Na kurzu se dozvíte více o konceptu mindfulness, co je to vlastně všímavost a jak může přispět k Vašemu osobnímu i profesnímu rozvoji. Dozvíte se o možnostech tréninku mindfulness a vyzkoušíte si jednoduché techniky tréninku mindfulness.
Anotace kurzu
Mindfulness, česky všímavost, je v současnosti jedním z nejvíce se rozvíjejících konceptů v oblasti rozvoje lidského potenciálu, který nalézá uplatnění v oblasti sociálních služeb, sociální práce, zdravotnictví a školství.
Opakem všímavosti je nevšímavost. Nevšímavého člověka řídí autopilot, je roztržitý, nepřítomný, impulzivní.
Jednou z podmínek dobré práce pomáhajících pracovníků je jejich schopnost pečovat o sebe a zvládat psychickou a emocionální zátěž. Kurz seznamuje s technikami mindfulness a s možnostmi jejího využití ke zvládání stresu a emocí u pomáhajících pracovníků
Rozvoj všímavosti přispívá ke zlepšení schopnosti zvládat stres, zvládat emoce, zvládat komunikaci, zlepšuje pozornost, zmenšuje počet chyb a chybných rozhodnutí, rozvíjí empatii a soucit.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pracovníkům v sociálních službách, sociálním pracovníkům, vedoucím pracovníkům sociálních služeb a dalším odborným pracovníkům sociálních služeb i osobám pečujícím o osobu blízkou.
Přednášky

12.12.19 08:30 - 15:00
Mindfulness ke zvládání stresu a emocí 1

Mindfulness ke zvládání stresu a emocí 1
12.12.19
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 12

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím