• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do práce s klientem s rizikem v chování
Kód: 131.18.M182.008.01
11.09.18
Zlín
8 h
Lektor
Mgr. Iveta Šůstková

Na střední pedagogické škole vystudovala obor Vychovatelství a dále vysokoškolské obory Speciální pedagogika a Sociální pedagogika. V sociálních službách má dlouholetou praxi, v současné době působí jako lektor, poradce a supervizor standardů kvality sociálních služeb a průvodce v problematice rizikového chování. Ve své profesní praxi se specializuje na standardy kvality v sociálních službách a na práci s klientem s rizikovým chováním, se zaměřením na vyjednávání a zvládání agrese. Je členkou Asociace průvodců v problematice rizikového chování, kde spolupracovala na přípravě metodického materiálu k práci s rizikem v chování.

Co mi kurz přinese?
V rámci jednodenního kurzu jsou účastníci seznámeni se základy práce s klientem s rizikem chování a základy šetrné sebeobrany.
Anotace kurzu
Kurz se věnuje vymezení problémového chování, jeho možných příčin, prevenci, de-eskalaci problémového chování a seznámení s fyzickou intervencí. Dále se kurz zaměřuje na vymezení agresivního chování, jeho spouštěčů, projevů, prevenci agresivity a její zvládání. V rámci posledního modulu jsou účastníci seznámeni s pravidly šetrné sebeobrany a systémem jejich užití, omezením osobní svobody uživatele sociální služby z hlediska práva a doporučeným postupem k prevenci problémového chování.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro vedoucí pracovníky sociálních služeb, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.
Přednášky

11.09.18 08:30 - 15:00
Úvod do práce s klientem s rizikem v chování

Úvod do práce s klientem s rizikem v chování
11.09.18
Nerudova 167, 760 01 Zlín, JAZYKOVÉ CENTRUM ZLÍN - PRŠTNÉ
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 1

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím